اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

 

سرمربی تیم ملی دارت ایران گفت: دومین اردوی انتخابی - تدارکاتی تیم ملی دارت در مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت مخابرات استان فارس، بسیار خوب بود و ملی پوشان با انگیزه و آمادگی بسیار بالا در کلاس ها و مسابقات روزانه در دو نوبت صبح و عصر  حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی، مهدی شایسته با بیان این مطلب عنوان کرد: در طی این دو روز مسابقات سنگینی بین تمام نفرات در دو بخش آقایان و بانوان به صورت دوره ای ( رفت و برگشت ؛ 5 از 9)  انجام شد تا بتوانیم بازیکنان را با قرار دادن در شرایط سخت مسابقه از نظر قدرت بدنی و شرایط روحی بسنجیم.
وی اظهار داشت: رقابت های آسیایی میدان بزرگی است و باید با برنامه ریزی دقیق و انتخاب بازیکنان با انگیزه تر و آماده تر در آن مسابقات حضور پیدا کنیم .
شایسته اضافه کرد: در این اردو همچنین بازیکنان زیر نظر دکتر محمدرضا شهابی، مدیر واحد تحقیقات و پژوهش انجمن دارت کشور و مدرس دانشگاه، در کلاس های آموزشی روانشناسی در راستای نحوه آمادگی و کنترل ذهن در مسابقات شرکت کردند که این آموزش ها به اذعان خود بازیکنان بسیار مفید و خوب بود.
این مقام مسول گفت: شرایط اردو، انگیزه و آمادگی بازیکنان بسیار مناسب بود و این موضوع نوید روزهای خوب برای دارت ایران برای حضور در مسابقات آسیا- اقیانوسیه ژاپن را می دهد.
سرمربی تیم ملی دارت در خصوص حمایت انجمن از برنامه های تیم ملی گفت: آقای آذر پور ریاست انجمن دارت کشور و همکاران ایشان در انجمن، با تمام توان  از تیم و اردوی آماده سازی و البته برنامه های تدارکاتی حمایت می کنند و توانستند با مدیریت قوی تمام حاشیه ها را از تیم ملی دور کردند.
وی اظهار داشت: در این اردو همه چیز عالی پیش رفت و توانستیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم و امیدوارم در سومین اردوی انتخابی و تدارکاتی که در استان اصفهان برگزار خواهد شد بهترین بازیکنان را برای مسابقات آسیا- اقیانوسیه انتخاب کنیم.
شایسته در پایان از مدیریت ورزشی استان فارس، کمیته دارت استان و  به خصوص آقایان علیرضا کریمی مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت مخابرات استان فارس و کامبیز ایوب زاده سرپرست تیم های ملی  که به مانند همیشه فعال و پیگیر، حمایت های ویژه ای نسبت به تیم داشتند، تشکر کرد.
گفتنی است طبق هماهنگی کمیته دارت استان فارس در روز دوم اردو آقایان سید اسلام موسوی معاونت اداره کل ورزش و جوانان،دکتر محسن سالاری رییس اداره ورزش و جوانان،سید جواد کشاورز معاونت ورزش و جوانان شیراز، اسدالله پور داوود رییس گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان و سرپرست هیات انجمن های ورزشی استان فارس، صلواتی رییس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، مهرداد ایوب زاده رییس کمیته دارت استان فارس، طاهری دبیر هیات انجمن های ورزشی استان فارس، علیرضا کریمی مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت مخابرات استان فارس، سرکار خانم کاظمی کارشناس ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شیراز، قوام جعفری دبیر کمیته دارت استان فارس و احمد جراح زاده مسوول روابط عمومی کمیته دارت استان با حضور در اردو تیم ملی ضمن ابراز خرسندی از حضور تیم ملی دارت جمهوری اسلامی ایران در شهر شیراز، از تلاش های همه بازیکنان و کادر فنی قدردانی کردند که این امر باعث افزایش انگیزه روحی بازیکنان شد. در این دیدار از طرف این عزیزان به رسم یادبود لوح سپاس و هدایایی به کلیه اعضای تیم اهدا شد.

اسامی ورزشکاران دعوت شده به دومین اردوی انتخابی-تدارکاتی تیم ملی دارت به شرح ذیل می باشد:
اسامی خانم های دعوت شده:
استان تهران: خانم ها سونیا جرجانی، منا فرهنگ
استان گلستان: خانم ها ساجده احمدی
استان خراسان رضوی : خانم ها زهرا یزدانخواه و نسیم امینی پارسا
استان فارس: خانم ساناز برمشوری

اسامی آقایان دعوت شده:
استان فارس: آقایان منصور محجلین ، داریوش خورشیدی ، رحیم هاشمی شیرازی و شاهین حسینی
استان اصفهان: آقایان حسین اعرابی و علیرضا ایزدی
استان گیلان: آقای سیدحسین پیشوایی
استان خراسان رضوی: آقای بهروز کاظمیمرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

دومین مرحله از 4 مرحله لیگ برتر و رنکینگ کشوری ( انتخابی تیم ملی ) آقایان در فصل 95 به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج در روزهای پنجشنبه 31 تیر و جمعه 1 مرداد ماه سالجاری برگزار می شود.

بر این اساس، علاقه مندان به شرکت در رنکینگ کشوری آقایان تا ساعت 16 روز دوشنبه مورخ 95/04/28  فرصت دارند تا جهت ثبت نام اقدام کنند. (به ثبت نام هایی که بعد از ساعت 16 روز دوشنبه انجام شود ترتیب اثری داده نمی شود و بازیکن در لیست مسابقات گنجانده نخواهد شد)

جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقه مبلغ 350.000 ریال به شماره حساب 0100149106001 بنام انجمن دارت ج.ا.ا نزد بانک آینده کد 251  شعبه دکتر بهشتی تهران
(و یا استفاده از شناسه حساب بانکی ایران (شبا) به شماره IR 48 0620 0000 0010 0149 1060 01)
 واریز نمایید و بعد از پرداخت ، عکس فیش واریزی با ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ و ساعت واریز و همچنین ذکر نام استانی که از آن شرکت نموده اید را به شماره همراه 09370852353 سرکار خانم فرهنگ و یا فکس 02126709019 ارسال نمایید ،  یا باشماره 02126705890 تماس حاصل فرمایید (فقط در ساعت اداری 8 الی 16)

 

جهت رزرو خوابگاه شماره  09171430571 جناب آقای حسینی  ، رئیس کمیته دارت یاسوج اعلام می گردد.

استفاده از خوابگاه صرفا برای آقایان لیگ برتر از روز چهارشنبه 30 تیر ماه و برای رنکینگ کشوری آقایان از روز پنجشنبه 31 تیر ماه قابل استفاده می باشد، با توجه به محدودیت خوابگاه خواهشمند است نهایتا تا روز 3 شنبه مورخ 29 تیر ماه و تا ساعت 20 نسبت به رزرو تخت اقدام فرمایید.

 

کلیه ورزشکاران موظف می باشند با لباس رسمی دارت ( برای آقایان شلوار پارچه ای و کفش رسمی تیره رنگ ،پیراهن یا تیشرت یقه دار) در مسابقه حضور یابند.در غیر این صورت از شرکت در مسابقه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

همراه داشتن کارت عضویت انجمن دارت ج.ا.ا (معتبر درسال 95) و همچنین بیمه ورزشی مختص رشته دارت برای شرکت در مسابقه الزامی است.

برای سهولت در بیمه ورزشی نیز در روز مسابقات نماینده انجمن نسبت به دریافت هزینه بیمه ورزشی سال 95 به مبلغ 15 هزار تومان و صدور کارت بیمه اقدام خواهد نمود.

همچنین از کلیه علاقمندان به حضور در رنکینگ کشوری درخواست می گردد بخشنامه کلی مسابقات رنکینگ کشوری را با دقت کامل مطالعه و نسبت به رعایت آن کمال همکاری را داشته باشند. 

اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic