اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

مرحله اخر لیگ انفرادی زیر گروه آقایان با قهرمانی دوباره حمید خدامی پایان یافت

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

لیگ زیر گروه فصل جاری در 6 مرحله برگزار شد که آخرین دوره آن دیروز (جمعه 21 اسفند ماه) در خانه دارت شهید کشوری راس ساعت 9:30 صبح آغاز و پس از 5 ساعت با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عومی انجمن دارت ج.ا.ا ، حمید خدامی از سمنان توانست پس از غلبه بر حریفان خود به مقام اول دست پیدا کند . پس از وی جواد دانشور از یزد به مقام دوم رسید و صفرعلی رحمتی از زنجان و مهدی احمدی از سمنان نیز به مقام سوم مشترک تکیه زدند .
بر این اساس حمید خدامی توانست در ششمین و اخرین مرحله لیگ زیر گروه اقایان ضمن كسب قهرمانی این دوره جواز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی دارت ج.ا.ا. را بدست اورد.

بدین ترتیب در پایان این لیگ حمید خدامی از سمنان با ١٥٢ امتیاز اول ،جواد دانشور از یزد با 136 امتیاز دوم ، علیرضا پورمستوفی از تهران با ١٢٨ امتیاز سوم شدند و پس از ایشان صفرعلی رحمتی از زنجان با 120 امتیاز ، شهرام بلوری از البرز با 112 امتیاز ، محمد سالاری از البرز با 108 امتیاز ، مجید رضوانی از البرز با 104 امتیاز و جمال فرحانی از هرمزگان با 96 امتیاز در جایگاه های چهارم تا هشتم این لیگ ایستادند و توانستند جواز حضور در لیگ دسته یك سال آینده را بدست آوردند.

 

 رئیس کمیته داوران انجمن دارت کشور تعیین شد.

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

نادر قهاریان به سمت رئیس کمیته داوران انجمن دارت کشور منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی، حمید آذر پور رئیس انجمن دارت کشور طی حکمی نادر قهاریان را به سمت رئیس کمیته داوران انجمن دارت کشور منصوب کرد.
در این حکم آمده است:
جناب آقای نادر قهاریان
آنچه حاصل تجربه و کسوت است بدون تردید کار آمدی مفید است در صحنه های اجتماعی. ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی از این قاعده مستثنا نبوده و در شرایطی به مرحله آرمانی نزدیک خواهد شد که کلیه نیروهای کارآمد و علم آموخته، تلاش خود را در مجموعه هدایت کننده هر رشته ورزشی بکار گیرند.
بر این اساس و به استناد تجارب ارزنده جنابعالی که طی سالیان متمادی در میادین ورزشی دارت حاصل آمده و بموجب این حکم به سمت "رئیس کمیته داوران انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران" منصوب می گردید.
امید است با بهره گیری از کلیه نیروهای کار آمد و در سایه توجهات الهی در انجام وظایف موفق و موید باشید.
توفیق، سعادت و بهروزی شما را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارد.

یاداشت نویسنده:

به دوست عزیزم جناب اقای قهاریان تبریك عرض می نمایم وامیدوارم همچنان كه در مسابقات بدون جانب داری قضاوت نهایی را بر عهده می گرفتند بر همین اساس به كارشان ادامه دهند و توفیق روز افزون از خداوند متعال برای ایشان و بقیه عزیزان مسئول خواستارم.اطهر عابدینی قهرمان لیگ دسته یک دارت بانوان در فصل 94

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

آخرین مرحله از شش مرحله مسابقات لیگ دسته یک دارت بانوان در فصل 94 ، روز پنج شنبه 13 اسفند ماه 94 در خانه دارت مجموعه شهید کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت کشور، 19 بانوی ورزشکار دارت انداز در آخرین مرحله مسابقات دسته یک بانوان از 7 استان در 8 گروه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان پس از 5 ساعت تلاش و رقابت اطهر عابدینی از اصفهان به مقام قهرمانی دست یافت و  طاهره یداله زاده از مازندران در رده دوم قرار گرفت، سحر نوچیان از تهران و آسیه گل آرا از استان مرکزی نیز توانستند به طور مشترک بر سکوی سوم این دوره از مسابقات قرار بگیرند.

بر این اساس و در پایان آخرین مرحله این مسابقات  اطهر عابدینی با امتیاز 116 بعنوان قهرمانی این دوره از مسابقات لیگ انفرادی بانوان دست یافت و پس از ایشان طاهره یداله زاده با امتیاز 112 در جایگاه دوم و  آسیه گل آرا و سحر نوچیان با 84 و 80 امتیاز در رده سوم و چهارم  لیگ دسته یک بانوان در فصل 94 قرار گرفتند.

شایان ذکر است خانم اطهر عابدینی ضمن کسب قهرمانی مجوز ورود به اردوی انتخابی تیم ملی دارت در سال 95 را نیز کسب نمودند.

همچنین بر اساس اساسنامه 4 نفر برتر لیگ دسته یک کشور مجوز ورود به لیگ برتر سال آینده را از آن خود نمودند.قهرمانی سونیا جرجانی در لیگ برتر دارت بانوان کشور

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

دور ششم و پایانی مسابقات فصل 94 لیگ برتر دارت بانوان ، روز پنج شنبه 13 اسفندماه 94 در خانه دارت مجموعه شهید کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت ج.ا.ا ؛ مسابقات لیگ برتر دارت بانوان با شرکت 16 ورزشکار برتر کشور در روز پنجشنبه سیزدهم اسفندماه همزمان با لیگ دسته یک بانوان در خانه دارت مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار شد. در پایان آخرین مرحله سونیا جرجانی بازیکن ملی پوش تهرانی توانست پس از یک رقابت نفس گیر، جدی ترین گزینه قهرمانی لیگ برتر را پشت سر گذاشته و با 55 امتیاز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد،بر این اساس ساجده احمدی از گلستان  دیگر ملی پوش دارت کشورمان پس از 5 هفته صدر نشینی با 53 امتیاز به مقام دوم لیگ برتر دست یافت ، دنیز هشتبران نوجوان خوش آتیه تیم ملی دارت از تهران با 49 امتیاز در جایگاه سوم و پس از ایشان منا فرهنگ دیگر ملی پوش تهرانی با 47 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

بنابراین 4 سهمیه دیگر جهت ورودی به انتخابی تیم ملی دارت در سال 95 از طریق لیگ برتر بانوان مشخص گردید.

همچنین در انتهای جدول لیگ برتر بانوان پروانه محتشم از البرز با 14 امتیاز ، رامک میرخانی از تهران با 7 امتیاز ، مرضیه یاری از تهران با 5 امتیاز و هانیه شامحمدی با کسب 2 امتیاز به لیگ دسته یک سقوط کردند.

 

آمار و ارقام و ثبت رکورد های لیگ برتر بانوان :

متعاقبا اعلام میگردد .....امیرمهدی امینی و مازیار ایرجی قهرمانان لیگ دسته یک دارت آقایان کشور شدند

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

مرحله ششم و پایانی مسابقات فصل 94 لیگ دسته یک آقایان در دو گروه الف و ب در روز جمعه مورخ چهاردهم اسفندماه 94 در خانه دارت مجموعه شهید کشوری برگزار شد.

روز جمعه ساعت 9:30 خانه دارت شهید کشوری شاهد رقابت 24 ورزشکار دسته یک دارت کشور در دو گروه 12 تایی بود، در پایان آخرین مرحله از بازی ها در گروه "الف"  امیرمهدی امینی نوجوان ملی پوش از استان البرز  و میثم احمدیان از استان تهران هر دو با 35 امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند و امیر مهدی امینی به دلیل تفاضل لگ بهتر توانست ضمن کسب مقام اولی این گروه مجوز ورود به اردوی انتخابی تیم ملی دارت در سال 95 را بدست آورد همچنین مجید زومند از استان تهران در جایگاه سوم قرار گرفت.

در گروه "ب"  نیز مازیار ایرجی از شهرک های صنعتی هرمزگان و سعید رادمهر از استان مرکزی مشابه گروه الف هر دو با امتیاز برابر در صدر جدول ایستادند تا کار به تفاضل لگ کشیده شود و این مازیار ایرجی بود که توانست با تفاضل بهتر ضمن کسب مقام اولی این گروه مجوز ورود به اردوی انتخابی تیم ملی دارت در سال 95 را کسب نماید، همچنینمهدی سیفی از تهران در رده سوم جدول قرار گرفت.

براساس اساسنامه برگزاری لیگ دسته یک، نفرات اول هر دو گروه برای تعیین رتبه های اول و دوم لیگ دسته یک دارت کشور روبروی هم ایستاند که در نهایت امیرمهدی امینی نوجوان خوش آتیه و ملی پوش دارت کشور توانست با نتیجه 3 بر 2 مازیار ایرجی را مغلوب و به مقام قهرمانی مسابقات لیگ انفرادی دسته یک کشور دست یابد.

همچنین نفرات دوم و سوم هر گروه در قالب یک جدول گروهی 4 نفره مقابل هم صف آرایی نمودند تا در پایان رقابت های پلی آف ،  2 سهمیه دیگر جهت صعود به لیگ برتر سال اینده مشخص گردد.

براین اساس میثم احمدیان از تهران توانست با شکست همه رقیبان به مقام سوم ، مهدی سیفی از تهران به مقام چهارم ، سعید رادمهر از استان مرکزی به مقام پنجم و مجید زورمند از تهران به مقام ششم پنجمین دوره لیگ دسته یک دارت کشور دست یابند.

 

یاداشت نویسنده:
با توجه به شناختی كه از جناب اقای علی رحمی دارم  و پرتاب های دقیق ایشان متاسفانه به علت محدودیت بودجه ای كه اداره تحمیل نمود و با توجه به بعد زمان تعدادی از رقابت ها را از دست دادن و در پایین جدول  نام ایشان متاسفانه منظور شده ، نویسنده امید داشتم در سال آتی ایشان در لیگ برتر قرار گیرد كه چنین نشده برای ایشان ارزوی توفیق بیشتردر فصل اتی را از خداوند منان خواهانم.


رحیم هاشمی شیرازی قهرمان لیگ برتر دارت کشور شد

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

چهاردهم اسفند ماه 94 خانه دارت شهید کشوری میزبان 16 مرد برتر دارت ایران در قالب لیگ برتر بود .

به گزارش روابط عمومی ساعت 14:00 روز 14 اسفند ماه 94 ، 16 بازیکن لیگ برتر آخرین مرحله از پنجمین دوره لیگ انفرادی در فصل 94 را آغاز کردند .
مسابقات لیگ برتر در فصل 94 در 6 مرحله بصورت 2 ست بازی 501 دبل پایانی ( 3 از 5 ) برگزار شد و در انتهای 6 مرحله مسابقه، 4 نفر اول جدول به اردوی انتخابی تیم ملی دارت ج.ا.ا در سال 95 دعوت شدند.
بر اساس این گزارش در پایان این مسابقات که از حساسیت بالایی برای صدر نشینان برخوردار بود رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس با 47 امتیاز به صدر جدول لیگ برتر دارت کشور رسید، همچنین شاهین حسینی از فارس با 45 امتیاز در جایگاه دوم، مجید زنگنه از استان تهران با 42 امتیاز در جایگاه سوم و پس از ایشان حسین اعرابی از استان اصفهان با 41 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفتند.

همچنین در انتهای جدول لیگ برتر آقایان محمد ناظریه جوان خوش آتیه دارت استان سمنان با 18 امتیاز، محمد کلهر از استان مرکزی با 17 امتیاز ، مهدی هوشمندان از البرز با 16 امتیاز و حمیدرضا مومنی از استان تهران با کسب 11 امتیاز به لیگ دسته یک سقوط کردند.

 

آمار و ارقام و ثبت رکورد های لیگ برتر آقایان :

متعاقبا اعلام میگردد .....

یادداشت نویسنده:
در ناباوری در قعر جدول  جناب اقایان محمد ناظریه ،مهدی هوشمندان ،حمید رضا مومنی رویت می شود و در مورد جناب اقای محمد كلهر متاسفانه نویسنده شناختی از رقابت های ایشان ندارم و اظهار نظری نمی توانم بكنم ،آنچه كه قابل تامل است افت شدید سه بازیكن  لیگ برتر می باشد كه در سطر آخر نامشان منظور شده است .
اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic