اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

امیرمهدی امینی و مازیار ایرجی قهرمانان لیگ دسته یک دارت آقایان کشور شدند

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

مرحله ششم و پایانی مسابقات فصل 94 لیگ دسته یک آقایان در دو گروه الف و ب در روز جمعه مورخ چهاردهم اسفندماه 94 در خانه دارت مجموعه شهید کشوری برگزار شد.

روز جمعه ساعت 9:30 خانه دارت شهید کشوری شاهد رقابت 24 ورزشکار دسته یک دارت کشور در دو گروه 12 تایی بود، در پایان آخرین مرحله از بازی ها در گروه "الف"  امیرمهدی امینی نوجوان ملی پوش از استان البرز  و میثم احمدیان از استان تهران هر دو با 35 امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند و امیر مهدی امینی به دلیل تفاضل لگ بهتر توانست ضمن کسب مقام اولی این گروه مجوز ورود به اردوی انتخابی تیم ملی دارت در سال 95 را بدست آورد همچنین مجید زومند از استان تهران در جایگاه سوم قرار گرفت.

در گروه "ب"  نیز مازیار ایرجی از شهرک های صنعتی هرمزگان و سعید رادمهر از استان مرکزی مشابه گروه الف هر دو با امتیاز برابر در صدر جدول ایستادند تا کار به تفاضل لگ کشیده شود و این مازیار ایرجی بود که توانست با تفاضل بهتر ضمن کسب مقام اولی این گروه مجوز ورود به اردوی انتخابی تیم ملی دارت در سال 95 را کسب نماید، همچنینمهدی سیفی از تهران در رده سوم جدول قرار گرفت.

براساس اساسنامه برگزاری لیگ دسته یک، نفرات اول هر دو گروه برای تعیین رتبه های اول و دوم لیگ دسته یک دارت کشور روبروی هم ایستاند که در نهایت امیرمهدی امینی نوجوان خوش آتیه و ملی پوش دارت کشور توانست با نتیجه 3 بر 2 مازیار ایرجی را مغلوب و به مقام قهرمانی مسابقات لیگ انفرادی دسته یک کشور دست یابد.

همچنین نفرات دوم و سوم هر گروه در قالب یک جدول گروهی 4 نفره مقابل هم صف آرایی نمودند تا در پایان رقابت های پلی آف ،  2 سهمیه دیگر جهت صعود به لیگ برتر سال اینده مشخص گردد.

براین اساس میثم احمدیان از تهران توانست با شکست همه رقیبان به مقام سوم ، مهدی سیفی از تهران به مقام چهارم ، سعید رادمهر از استان مرکزی به مقام پنجم و مجید زورمند از تهران به مقام ششم پنجمین دوره لیگ دسته یک دارت کشور دست یابند.

 

یاداشت نویسنده:
با توجه به شناختی كه از جناب اقای علی رحمی دارم  و پرتاب های دقیق ایشان متاسفانه به علت محدودیت بودجه ای كه اداره تحمیل نمود و با توجه به بعد زمان تعدادی از رقابت ها را از دست دادن و در پایین جدول  نام ایشان متاسفانه منظور شده ، نویسنده امید داشتم در سال آتی ایشان در لیگ برتر قرار گیرد كه چنین نشده برای ایشان ارزوی توفیق بیشتردر فصل اتی را از خداوند منان خواهانم.
اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic