اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

دنیز هشتبران به جمع 4 بازیکن برتر جهان دربخش نوجوانان راه یافت

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ:http://www.dartsiran.com/fa

دنیز هشتبران نوجوان آینده دار تهرانی به جمع 4 بازیکن برتر جهان در بخش نوجوانان مسابقات جهانی 2015 آنتالیا راه پیدا کرد.

مسابقات جهانی 2015 ترکیه در شهر آنتالیا کار خود را از روز دوشنبه 26 اکتبر مصادف با 4 آبانماه 94 رسما آغاز نمود که در روز اول جلسات هماهنگی مسئولین و سرپرست ها و رژه تیم ها صورت پذیرفت.

در این مسابقات در بخش مردان 36 کشور ، در بخش بانوان 29 کشور و در بخش نوجوانان 16 کشور حضور دارند تا در بخش های مختلف تیمی ، دوبل و انفرادی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

کاروان تیم ملی دارت ج.ا.ا ایران به ریاست جناب آقای احمد اسد زاده و سرپرستی آقایان کامبیز ایوب زاده و مهدی سلیمی و کادر فنی تیم شامل آقایان مهدی شایسته و مازیار موسوی و سرکار خانم وجیهه عربی به همراه 4 بازیکن مرد بزرگسال تیم ملی شامل آقایان حسین اعرابی ، سید حسین پیشوایی ، عباس سمیعی و منصور محجلین و 4 بازیکن بزرگسال بانوان شامل خانم ها سونیا جرجانی ، منا فرهنگ ، ساجده احمدی و نرگس حیدری و همچنین نوجوانان ایران شامل امیر مهدی امینی و امیر محمد جندقی در بخش آقایان و دنیز هشتبران و نسیم امینی پارسا در بخش بانوان هم اکنون در آنتالیا مستقر میباشند.

در ادامه مسابقات در بخش های مختلف از روز سه شنبه مورخ 27 اکتبر مصادف با 5 آبانماه 94 شروع گردید که نظر شما را به آن جلب مینماییم :

در روز سه شنبه تیم ملی ایران در قالب 4 رقابت مختلف پا به این مسابقات گذاشت .

 1. مسابقه تیمی مردان : این مسابقات بین 36 تیم از کشورهای شرکت کننده صورت گرفت که ایران در گروه 7 این رقابت ها با تیم های دانمارک ، ایرلند شمالی ، جمهوری چک و لیتوانی هم گروه بود که با نتایج 2-9 ، 4-9 ، 2-9 و 1-9 برابر حریفان بازی ها رو واگذار کرد و موفق به صعود از این گروه نگردید.
   

 2. مسابقه دوبل بانوان : در این مسابقات 58 تیم شرکت کرده بودند که نمایندگان ایران در قالب 2 تیم دوبل راهی این مسابقه شدند.در راند اول ترکیب ساجده احمدی و نرگس حیدری موفق به شکست حریف ایرلندی با نتیجه 4-3 شدند ، در راند دوم که بین 32 تیم (مرحله 1/16) برگزار میشد با نتیجه 4-0 از حریف مجارستانی شکست خوردند تا در بین 32 تیم برتر جهان قرار گیرند
  اما ترکیب سونیا جرجانی و منا فرهنگ در راند اول توانستند تیم ترکیه را با نتیجه 4-0 از پیش رو برداشته و در راند دوم نیز حریف هلندی را با نتیجه 4-2 شکست داده تا در جمع 16 تیم برتر قرار گیرند. در این مرحله مقابل تیم پر قدرت انگلیس با نتیجه 4-0 شکست خوردند.
  هم اکنون این حریفانگلیسی (اشتون-بروکین) در مرحله نیمه نهایی قرار دارد و در صورت صعود در مرحله فینال می بایست با ترکیب خانم هدمن و شرلوک فینالی کاملا انگلیسی انجام دهند. مرحله نیمه نهایی و فینال در روز های جمعه و شنبه 8 و 9 آبان ماه برگزار می گردد.
   

 3. انفرادی پسران : این مسابقات بین 16 تیم شرکت کننده و مجموع 32 بازیکن برگزار گردید.
  امیر محمد جندقی در گروه 3 مسابقات با حریف هایی از کشور های اسکاتلند ، اتریش و استرالیا بازی کرد که با نتایج 0-4 ، 1-4 و 0-4 به کار خود پایان داد و موفق به صعود از گروه نگردید.
  امیر مهدی امینی نیز در گروه 6 با حریفانی از کشور های هلند ، جمهوری ایرلند و جمهوری چک روبرو شد که در پایان با نتایج 1-4 ، 3-4 و 2-4 به کار خود پایان داد و موفق به صعود از گروه نگردید.
  هم اکنون در جدول فینال هر دو بازیکن اول صعود کننده از گروه های 3 و 6 که حریف بازیکنان کشورمان بودند در جمع 4 نفر برتر جهان ایستاده اند.
   

 4. انفرادی دختران : این مسابقات نیز بین 16 تیم شرکت کننده و مجموع 32 بازیکن برگزار گردید.
  نسیم امینی پارسا در گروه 2 مسابقات با حریف هایی از کشور های هلند، اتریش  و آلمان بازی کرد که با نتایج نزدیک 3-4 ، 1-4 و 3-4 به کار خود پایان داد و موفق به صعود از گروه نگردید.
  دنیز هشتبران کاری کرد کارستان، بانوی نوجوان کشورمان عزیزمان با اقتدار کامل از گروه 5  صعود کرد به این صورت که تمامی حریفان خود که از کشور های بلژیک،روسیه و صربستان بودند را که با نتایج 4-0 ، 4-0 و 4-1 شکست داده و بعنوان سر گروه پای به مرحله حذفی و 1 بازیکن برتر جهان گذاشت.
  در این مرحله اوج بازی های دنیز بود و با درخشش کامل در برابر حریف نام اشنای خود در واقع انتقام شکست ترکیب جرجانی- فرهنگ را از دختر لیزا اشتون گرفت و توانست در یه بازی برتر دنیل اشتون را با حساب 4-2 مغلوب کند و پای به مرحله بعدی بگذارد.
  در مرحله ¼ نهایی و جایی که 8 بازیکن برتر جهان قرار داشتند باز این دنیز هشتبران بود که توانست با قدرت کامل حریف مجارستانی خود را با نتیجه 4-1 از پیش رو بردارد و عنوان اولین بازیکن ایرانی را در جمع 4 نفر پایانی به خود اختصاص دهد.
  بازی نیمه نهایی در این بخش روز جمعه 8 آبان و بازی فینال رو شنبه 9 ابان ماه 94 در استیج مسابقات برگزار می گردد.

در پایان روز اول مسابقات و رنکینگ کلی مسابقات جهانی نتایج کلی تیم ایران در سه جدول مردان ، بانوان و نوجوانان به شرح زیر اعلام شد:

در بخش مردان فعلا با توجه به نتایج تیمی ایران با 0 امتیاز به همراه 7 کشور دیگر در جایگاه 29 مشترک قرار دارند.

در بخش بانوان و با توجه به مسابقات دوبل ، ایران با 8 امتیاز به همراه 3 کشور روسیه، مجارستان و ایتالیا در جایگاه 10 مشترک قرار دارند.

در بخش نوجوانان نیز علیرغم درخشش فوق العاده دنیز هشتبران ایران با 12 امتیاز در رتبه 15 مشترک قرار دارد.

 

امید است تیم ملی دارت ج.ا.ا ایران بادرخشش در دیدار های امروز که شامل تیمی بانوان ، انفرادی آقایان ، دوبل نوجوانان پسر و دوبل نوجوانان دختر است بتواند با روحیه بسیار خوبی که دیروز گرفته در ادامه مسابقات خوش بدرخشد.

 

ضمن عرض تبریک به دنیز هشتبران ، نوجوان خوش آتیه تیم ملی دارت ج.ا.ا فرصت را غنیمت شمرده و حضور در جمع 4 بازیکن برتر جهان را خدمت ریاست محترم انجمن دارت ج.ا.ا جناب آقای احمد اسد زاده ، سرمربی و کادر فنی تیم ملی آقایان مهدی شایسته و مازیار موسوی و مربی بانوان سرکار خانم وجیهه عربی تبریک عرض می نماییم.

 

 

اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic