اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

برگزاری همایش پایان فصل انجمن دارت کشور

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

ماخذ: http://www.dartsiran.com

انجمن دارت کشور روز شنبه اول تیر ماه سالجاری جشن پایان فصل ( 92-1391 ) خود را با اهداء جایزه به نفرات برتر و تقدیر از خانواده محترم مرحوم رضا انصاری دبیر سابق انجمن دارت برگزار کرد.

     به گزارش روابط عمومی در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید توسط  قاری بین المللی و نواختن سرود ملی ایران، جناب آقای احمد اسدزاده رییس انجمن دارت کشور با گرامی داشت یاد و خاطره رضا انصاری و تشکر از خانواده ی ایشان بر اخلاق و رفتار حرفه ای تاکید کرد گفت: تنها چیزی که در طول دوران زندگی به خصوص ورزشی باقی خواهد ماند اخلاق خوب و رفتار حسنه است و رضا نمونه بارز یک انسان با اخلاق بود که همیشه در تمامی میادین نیز ضمن تاکید بر اخلاق خود او نیز یکی از با اخلاق ترین ورزشکاران در عرصه دارت کشور بود که به حق زحمات فراوانی نیز برای ارتقای این رشته در طول خدمتش کشید.

     وی در خصوص اعزام تیم ملی به مسابقات برون مرزی گفت: علت اعزام نشدن تیم در سال های آتی بیشتر به مسایل سیاسی برمی گردد و این تنها مربوط به دارت نمیشود بلکه رشته های دیگری مانند بسکتبال،کشتی و .. نیز با نامهربانی های کشورهای مقصد و عدم صدور روادید دست به گریبان بوده اند اما امیدواریم با کمک وزارت ورزش بتوانیم  تیم ملی دارت جمهوری اسلامی ایران را به مسابقات جهانی اعزام کنیم.

     مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور نیز یکی از سخنرانان این مراسم به بیان موفقیت ها و مشکلات فصل92 -91 و تحلیل و برنامه های سال 92 پرداخت و از خانواده بزرگ دارت کشور خواست فصل 93-92 را با همدلی  و اتحاد آغاز کنند.

     شایسته به خبرنگار ما گفت: هر ساله پس از اختتامیه تمامی مسابقات،  جشن پایانی با اجرای برنامه های متنوع برگزار می شود.

     وی گفت: با لطف پروردگار برنامه ها امسال نیز با توجه به کمبودها و تنگناها از کیفیت و کمیت خوبی برخوردار بود و این امر حاصل تلاش چندین ماه فعالیت دوستان من در انجمن و خانه دارت شهید کشوری است.

     دبیر انجمن در پایان از تمامی هیات های استانی مربیان ، داوران ، بازیکنان و ... که در طول این یکسال زحمات فراوانی برای ارتقای دارت کشور کشیده اند، تشکر کرد.

 

     گفتنی در ابتدای این مراسم اسلایدی از رضای عزیز پخش شد که تمام حضار را تحت تاثیر قرارداد و پس از آن نیز حمید مومنی بازیکن با اخلاق دارت و یکی از دوستان رضا با حزن و اندوه فراوان و به سختی چند کلمه ی از معرفت ،ادب و شخصیت انصاری گفت. در پایان نیز با هدیه ای از خانواده مرحوم تجلیل به عمل آمد. در ضمن در این مراسم خانواده انصاری جامی (که تصویر رضا بر آن نقش بسته بود ) به انجمن دارت کشور تقدیم کردند و از این پس قرار شد هرساله جامی در ماه رمضان به نام جام شادروان رضا انصاری برگزار شود.روح شاد و یادش گرامی باد.

     در ادامه نیز لوح های تقدیر مربوط به فصل 92-91 به شرح ذیل به برترین ها اهداء شد:

سه بازیکن اخلاق زن مربوط به فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   خانم نسیم امینی پارسا از استان خراسان رضوی

2-   خانم مریم داوودی از استان قم

3-   خانم پروانه محتشم از استان البرز

سه بازیکن اخلاق مرد مربوط به فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   آقای جواد دانشور از استان یزد

2-   آقای منصور محجلین از استان فارس

3-   آقای مازیار موسوی از استان تهران

سه بازیکن زن برتر فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   خانم ساجده احمدی ازاستان گلستان

2-   خانم سونیا جرجانی از استان گلستان

3-   خانم زهرا شهرام نیا از استان گیلان

سه بازیکن مرد برتر فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   آقای شاهین حسینی از استان فارس

2-   آقای احمد کریمی راد از استان اصفهان

3-   آقای محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی

برترین کمیته دارت استان ها به ترتیب حروف الفبا

1-   استان البرز با مسئولیت آقای بهنام نوری

2-   استان خراسان رضوی با مسئولیت آقای مسعود قاسمی

3-   استان مرکزی با مسئولیت آقای سعید غلامی فر

و ارائه لوح سپاس به آقای احمد کریمی راد از استان اصفهان بابت اتمام یک لگ بازی 501 در لیگ انفرادی فصل 92-91 با تعداد 11 دارت

پس از ارائه لوح های سپاس , از سه مدیر وبلاگ برتر به ترتیب حروف الفبا آقایان محمد علی روشن بین , احمد رضا مداح و عباس نصر اصفهانی با اهداء جوایز نقدی به میزان 3.000.000 ریال از طرف انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران بابت ترویج و گسترش دارت از طریق رسانه اینترنت و وبلاگ شخصی تقدیر و تشکر گردید .

در ادامه برنامه , از قهرمانان لیگ انفرادی کشور در سه رده لیگ برتر و دسته یک و زیر گروه آقایان و همچنین دو رده لیگ دسته یک و زیرگروه بانوان با اهداء جوایز نقدی جمعاً به میزان 105.500.000 ریال و ارائه مدال ها و حکم های قهرمانی تجلیل به عمل آمد .

پس از آن از سه تیم برتر لیگ تیمی فصل 92-91 با اهداء مدال و حکم و کاپ نیز تقدیر صورت گرفت .

 

 

 

یادداشت نویسنده:

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی بازیكنان و دوستداران عزیر دارت در اقصی نقاط كشور و مسئولین محترم و زحمت كش دارت بخصوص شخص دبیر محترم و دوست داشتنی دارت جناب آقای مهدی شایسته كه  درمیان اسامی فوق الذكر  نام ایشان منظور نشده است حیفم آمد از زحمات  ایشان تشكر ویژه ننمایم  چند جمله ای از خبر فوق را كه مد نظر نویسنده می باشد عرض می نمایم.

از مرحوم رضا انصاری كه از میان ما رخت بر بسته یادی نمودید و از خانواده محترم ایشان دعوت نمودید تا ایشان علیرغم غم سنگین از دست دادن عزیزشان با این مجلس همچنان به وجود فرزندان مرحومشان افتخار نماید كار بسیار قابل تقدیری است خداوند  انشائ الله خیرتان بدهد.

گزینش سه بازیكن اخلاق كار پسندیده است كه مصداق امر به معروف می باشد و همگی دوستان اهتمام می نماید در سال جاری در این حیطه قرار گیرند.

در موردبرترین کمیته دارت استان ها بنظر نویسنده نام جناب آقای ایوب زاده خالی  می باشد هرچند در سال جاری كم كار جلوه می دهد و شاید به همین علت هم نام ایشان در فهرست منظور نشده است.

 در مورد سه بازیکن اخلاق مرد، نویسنده بسیار خرسند شد وقتی نام جناب اقای منصور محجلین از استان فارس را مشاهده نمود این بازیكن قدیمی با اخلاق دارت بسیار مورد توجه نویسنده می باشد و تبریك مجدد به ایشان عرض می نمایم كه بعد از مدتها نامشان را در میان برترین های دارت مشاهده می گردد.

همواره سربلند و سر فراز و در تمامی عرصه های زندگی پیروز باشید 

 

اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic