اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

بررسی چهار دوره رنكینگ كشوری رشته دارت سال 91-92

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

با سلام به همگی خوانندگان این مطالب

  روز پنجشنبه مورخ 2/3/92 آخرین مسابقه رنكینگ كشوری در رشته دارت برگزار گردید و چهار نفر برتر این رشته ورزشی هیجان انگیز معرفی  شدند.

با نگاه اجمالی به چهار دوره مسابقات رنكینگ كشوری  به وضوح مشاهده می شود كه مقام اول الی چهارم بین شركت كنندگان در مسابقه دارت توزیع شده است وپراكندگی كسب نتیجه در بین نفرات مختلفی از دوستان گرامی به وضوح مشاهده می شود وورزشكاران دارای نوسان در كسب نتیجه می باشند.

جناب اقای احمد كریمی راد از استان اصفهان در حالی مقام اولی مشترك از چهار دوره رنكینگ كشوری رایدك می كشند كه در دوره اول رنكینگ موفق شدند در بین هشت نفر برتر حضور نمایند و در دوره دوم رنكینگ موفق به كسب نایب قهرمانی شدند و در دوره سوم رنكینگ ،مقام سومی را اخذ نمودند و دردوره چهارم رنكینگ بین16 نفر برتر حضور داشتند  و با مجموع 160 امتیاز و كسب نفر اولی مشترك رنكینگ كشوری به كار خود خاتمه دادند و به تیم ملی دارت جمهوری اسلامی ایران فرا خوانده شدند ایشان در لیگ برتر هم خوش درخشیدند و حضور خود را در اردوی تیم ملی دو قبضه نمودند.

جناب اقای شاهین حسینی از استان فارس در حالی مقام اول مشترك را كسب نمودند كه در دوره اول مسابقه رنكینگ دربین 16 نفر اول حضور نمودند و در دوره دوم مسابقه رنكینگ نفر چهارمی را به دست اورند و در دوره سوم رنكینگ در بین 8 نفر برتر كشور قرار گرفتند و در آخرین مرحله رنكینگ به مقام قهرمانی نایل شدند و با كسب این امتیاز اخیر به بالای جدول رنكینگ دست پیدا نمودند با مجموع 160 امتیاز به صورت مشترك مقام اولی رنكینگ را كسب نمودند، ایشان به واسطه اینكه در لیگ برتر مقام اولی را نیز تصاحب نمودند و در سال پیشین هم در تیم ملی حضور داشتند وهمچنین كسب مقام اخیر به واسطه همین سه عامل حضور خود را در تیم ملی تثبیت و سه قبضه نمودند.

جناب آقای محمد امین كریمپور از استان سمنان در مقام سوم رنكینگ كشور قرار گرفتند و تا قبل از این مسابقه اخیر در جایگاه چهارم رنكینگ قرار داشتند در دوره اول مسابقه رنكینگ  موفق به كسب قهرمانی شدند در دوره دوم در بین 32 نفر برتر قرار داشتند و در دوره سوم رنكینگ در بین 16 نفر برتر توانستند حضور نمایند و در آخرین مرحله رنكینگ در بین 8 نفر برتر قرار گرفتند و نهایتاً با كسب 130 امتیازاز مجموع چهار دوره  با مقام صدرالاشاره نایل شدند ایشان هم به واسطه اینكه در سال پیشین ازاعضای تیم ملی بودند حضور خود را در تیم ملی دو قبضه نمودند.

جناب اقای سلمان شهباز پور بازیكن با استیل از استان لرستان و از اعضای پیشین تیم ملی كه هر زمان در مسابقات شركت نمایند از برترینهای رشته دارت می توان از ایشان نام برد در دوره اول رنكینگ در بین هشت نفر برتر حضور نمودند در دوره دوم رنكینگ در بین 16 نفر برتر حضور نمودند و در دوره سوم رنكینگ  نایب قهرمانی را كسب نمودند و در اخرین دوره رنكینگ در بین 32 نفر برتر قرار گرفتند و نهایتاً با كسب 120 امتیاز از مجموع چهار دوره به اردوی تیم ملی فرا خوانده شدند.

جناب آقای محمد مهدی دهقان به مقام پنجم رنكینگ كشور نایل شدند ایشان تا قبل از این دوره آخر مقام دومی مشترك را با جناب آقای سلمان شهباز پور داشتند ، در دوره اول رنكینگ  در بین 16 نفر برتر قرار گرفتند در دوره دوم رنكینگ كشوری مقام قهرمانی را كسب نمودند و در دوره سوم رنكینگ در بین 16 نفر برتر قرار گرفتند و در دوره آخر رنكینگ متاسفانه غیبت داشتند و با كسب 110 امتیاز در مجموع به مقام پنجمی رنكینگ كشوری نایل شدند نویسنده از غیبت ایشان سوال نمود و متوجه شداین دوست عزیز در آن روز امتحان مهمی در دانشگاه داشته و به همین علت موفق نشدند در آخرین مرحله رنكینگ حضور نمایند بنظر نویسنده اگر تعبیر به دخالت نشود اصلح است با توجه به عذری كه داشته اند به اردوی تیم ملی دعوت شوند و خواهشمند است در هنگام بستن تقویم ورزشی سالانه به ماه اردیبهشت و خرداد كه دوستان دانشجو و محصل امتحان دارند توجه ویژه شود.

در ذیل نگاهی گذار به نفراتی كه مقام اول الی چهارمی رنكینگ را  كسب نمودند می شود.

جناب آقای بیت اله كریمی در دوره اول  رنكینگ كشوری حذف شدند در دوره دوم رنكینگ كشوری مقام سومی را كسب نمودند در دوره سوم  رنكینگ كشوری در بین 8 نفر برتر حضور داشتند در دوره چهارم رنكینگ كشوری در بین 16 نفر برتر حضور نمودند همانطور كه مشاهده می فرمایید نوسان زیادی به لحاظ كسب نتیجه از ایشان مشاهده می شود ، سابقه دعوت به اردوی تیم ملی دارت را هم در پرونده خود  دارند.

جناب آقای دانیال مكارمی در دوره اول  رنكینگ خیلی زود از گردونه رقابتها كنار رفتند در دوره دوم  رنكینگ ایشان غیبت داشتند در دوره سوم رنكینگ مقام قهرمانی را كسب نمودند و در مرحله آخر رنكینگ در بین هشت نفر برتر حضور نمودند ایشان هم دارای نوسان در كسب نتیجه می باشند.

جناب آقای جلال مروتی در دوره اول رنكینگ مقام سومی را كسب نمودند در دوره دوم رنكینگ خیلی زود از گردونه رقابتها حذف شدند و در دوره سوم رنكینگ غیبت داشتند و در دوره چهارم رنكینگ مقام سومی را مجدداً تكرار نمودند.

جناب آقای محمد رضا ناظریه در دوره اول و دوم رنكینگ كشوری در بین 32 نفر برتر قرار گرفتند  و در دوره سوم و چهارم  مسابقات رنكینگ كشوری به مقام چهارمی نایل شدند.

جناب آقای رسول عرب شهرابی در دوره اول رنكینگ  به مقام نایب قهرمانی نایل شدند و در دوره دوم رنكینگ در بین 16 نفر برتر حضور نمودند و در دوره سوم رنكینگ غیبت داشتند و در دوره آخر رنكینگ هم در بین 32 نفر برتر حضور داشتند .

جناب آقای مازیار ایرجی در دوره اول رنكینگ در بین 32 نفر برتر حضور نمودند و در دوره دوم  و سوم رنكینگ مجدداً در بین 32 نفر حضور نمودند  و در اخرین مرحله رنكینگ با درخششی كه از خود نشان دادند به مقام نایب قهرمانی نایل شدند.

جناب آقای صالح دهقان دردوره اول رنكینگ به مقام چهارمی نایل شدند و در دوره دوم و سوم رنكینگ در بین 32 نفر برتر حضور داشتند  و در مرحله آخر رنكینگ نیز غیبت داشتند.

بقیه دوستان گرامی در چهار دوره مسابقات رنكینگ در كارنامه كاری خود مقام اولی الی چهارمی را نداشتند و نهایتاً بهترین نتیجه ای را كه كسب نمودند در بین هشت نفر برتر مسابقات رنكینگ موفق به حضورشدند.

آرزوی سلامتی و سربلندی برای همگی دوستان گرامی را از خداوند منان خواهانم

با سلام خدمت همگی دوستان گرامی

در روز جمعه مورخ 6/2/92 لیگ برتر دارت به اتمام رسید و نفرات به شرح ذیل معرفی شدند

نفر اول: جناب آقای شاهین حسینی

نفر دوم جناب آقای احمد کریمی راد

نفر سوم جناب آقای حسین اعرابی

نفر چهارم جناب آقای حمید رضامومنی

به تمامی این دوستان گرامی صمیمانه تبریک عرض می نماییم

 

نمایی از چهره جدید باشگاه دارت شهید کشوری

eh37g2kniowut5o6ka5.jpg8h4enqwyn8ia9el31t3.jpgpbm9t57e6gqx3c012m7.jpgkjix9x3ri73j4lxs2oi.jpg7g48xyqu9xj4w284nls2.jpg

نفرات اول تا چهارم لیگ برتر دارت

khfku9s7t0ye75fzqrf0.jpgc3pngr4gycxiia2l95vn.jpgcuplkdc0cmcgg92vfmae.jpgvy42xxoiwn4u9rpvkm27.jpgbzndfo6w1mn8a8jluwlv.jpg

دوستان شرکت کننده در لیگ برتر

 

boyik2eesmq2dmr9x6qi.jpgttynqbq2kzgtx8y4syt2.jpgwsvtfqcd4ajk7bkja3lp.jpg5hzvw8o3cya7q3wyec48.jpgftinwh7yhzgzhw01t0mg.jpg

 


اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic