اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

حاشیه های آخرین مرحله لیگ برتر

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

با سلام خدمت همگی دوست داران رشته دارت

با توجه به اینكه مرحله پنجم لیگ در 11 اسفند سال 91 برگزار گردید بنظر می رسد روزهای آخر پایان سال و همچنین حال و هوای عید باعث شده بود دوستان كمتر تمرین كنند و بیشتر استراحت نمودند  به دلیل اینكه خیلی كم صدای 180 ار بلندگو های رایانه ها به گوش می رسید .

غیبت یكی از دوستان در این دوره لیگ برتر خوشبختانه با بخت واقبال سه نفر بالای جدول لیگ برتر مواجه شد هیچكدام از این بزرگواران با شخص غایب مسابقه نداشتند، جناب آقای علی عطایی از بازیكنان خوب این رشته می باشد در آخرین دوره غیبت داشتند، ایشان هنگامی كه دراوج هستند به راحتی اعداد سه رقمی را می بندند و می توانستند دردسر ساز برای هر بازیكنی باشند، اگر هم برخوردی با هر كدام از این سه نفر می داشتند به دلیل غیبت 2 امتیاز سهل الوصول تقدیم نفر مربوطه می نمودند كه خوشبختانه اینگونه نبود، علی ایحال احیاناً در میانه جدول ویا پایین جدول با غیبتشان باعت جایجایی نفر یا نفراتی شده باشند.

در پنجمین دوره رقابتها كه  ساعت 13.30 می بایستی شروع می شد وداری حساسیت زیادی بود یكی از بازیكنان خواستار این بود كه مراقبت شود تا توافقی بین بازیكنان صورت نگیرد كه كاپیتان محترم تیم ملی به درستی فرمودند برای جلوگیری از آن هیچ كاری نمی توان انجام داد و اثباتش تقریباً غیر ممكن است.

نور پردازی تخته دارتها كه از بالا صورت گرفته بود خیلی كار زیبایی  بود،از مسئولین محترم انجمن دارت تشكر می نمایم.

عكس مرحوم رضا انصاری در سالن در روز مسابقه نصب گردید.

دوستی ازالبرز اقدام به تولید فلایت نموده كه نمونه ای از آن رابه همه بازیكنان لیگ برتر و دسته یك اهدا نمود با نام  مرحوم انصاری چاپ شده بود كه كار شایسته ای بود این دوست گرامی كه جناب آقای بهنام نوری از زحمت كشان دارت و از استان البرز  می باشند فرمودنند با قیمت مناسب فلایت ها به دوستان متقاضی ارائه می نمایند ، چنانچه  100 دست به بالا درخواست شود تخفیف خوبی هم می دهند و اگر 200 دست به بالا درخواست شود می توانند طرح ویا نام شخص متقاضی را نیز روی فلایت چاپ نمایند فعلا تك رنگ می باشد و در آینده با تنوع رنگ نیز تولید می گردد.

یك عدد تخته دارت آهن ربایی نیز در سالن قرار گرفته شده بود كه برای كودكان می تواند جذاب باشد ،ضمناً تمامی تخته دارت ها به یك ست كامل رایانه مجهز شده بودند.

بوفه سالن دارت نیز مجدداً بازگشایی شده بود.

دو تن از بازیكنان  دارت لیگ برترعكس مرحوم انصاری را در جلوی پیراهن خود الصاق نموده بودند.

زمزمه هایی مبنی بر عدم شركت نفر یا نفراتی در لیگ برتر و لیگ دسته یك شنیده می شد كه به علت مشكلات  مختلف بازیكنان بود چنانچه این تصمیم ها جدی باشد ،این امكان وجود دارد نفرات جدیدی كه در رده بعدی جداول  لیگ دسته یك و لیگ زیر گروه قرار دارند به لیگ بالاتر صعود نمایند .

با توجه به اینكه انسان جایز الخطا می باشد و برای همه این موضوع پیش خواهد آمد و روحیه نویسنده اهل تنش نمی باشد و قصد آزار دوستان را ندارم از همگی دوستان  گرامی معذرت می خواهم و مطلب تنش آور را حذف نمودم و شایسته بود مقداری بیشتر فكر می كردم و آنگاه دست به قلم می شدم شرمنده هستم تند رفتم لطفاً مرا عفو فرمایید.

از مسئول محترم انجمن دارت درخواست می گردد آمار بازی نهایی دوستان  در سال جاری را منظور نمایند تا بازیكن با آمار سال قبل خود مقایسه ای داشته باشند.

خدا قوت به همگی دوستان ورزشكاردوشنبه 9 اردیبهشت 1392 11:41 ب.ظ
واعظان كین جلوه در محراب ومنبر میكنن چون به خلوت میروند ان كار دیگر می كنن/سلام حاجی حرف زیاد دارم ولی اهل حاشیه نیستم.فینیش 75 چنده حاجی كه خوبها میرن روی 25.گوشهای ما دراز ومخملیه.سعی كنید گناه كسی رو نشورید


اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic