اهم اخبار دارت(پاتوق دارت)

در این وبلاگ از زمان مسابقات دارت و نتایج ان اطلاع حاصل خواهید نمود

 

توضیحاتی در مورد دوازده نفر برترلیگ زیر گروه

 

نوشته شده توسط:عباس نصراصفها نی

با سلام و عرض خسته نباشید به ورزشكارانی كه در اخرین مرحله لیگ زیر گروه شركت نمودن و همچنین به برگزار كنندگان محترم  این دوره از مسابقات.

بالاخره روز جمعه مورخ 23/1/92 اخرین مرحله لیگ زیر گروه برگزار شد و تعداد نفراتی كه  به لیگ دسته یك  موفق به حضور شدند مشخص گردید .

این مسابقات در حالی به اتمام رسید كه تعداد 42 نفر ازلیست مندرج در لیگ زیر گروه غیبت داشتند و تعداد حاضرین درلیگ زیر گروه در این دوره (دوره آخر) فقط 30 نفر بودند بنظر می رسد دوستانی كه امیدی به ورود به لیگ دسته یك را نداشتند در این مسابقه غیبت نمودن  كه لزوماً همه افراد ی كه شركت نكردنداینگونه تفكر نداشتند.

در این دوره از مسابقات جناب اقای محمد مهدی دهقان از خراسان رضوی  یك دوره عنوان اولی را احراز نمودند كه در همین مسابقه اخیر(مرحله آخر) در مصاف با جناب آقای محمد علی روشن بین موفق شدند ایشان را شكست دهند ودرمراحل قبلی نیز امتیازات بالایی را جمع آوری نمودن و مزد تلاش خود را كسب نمودن و نهایتا نفر اول كل دوره را ازان خود نمودنند با توجه به اینكه ایشان دارای پرتابهای دقیقی می باشند نویسنده پیش بینی می نمایددر سال 93-92 به لیگ برتر نیز راه پیدا خواهند نمود.

جناب اقای محمد علی روشن بین از استان قم نیز موفق شدند در سه دوره نفر اولی را كسب نمایند و یك دوره نفر دومی را اخذ نموده ودر یك دوره نیز غیبت داشتند و  از مجموع پنج دوره به نفر دوم كل دوره نایل شوند كه بی شك یك دوره غیبت ایشان باعث شد مقام اولی خود رابه مقام دومی تبدیل نمایند.

جناب آقای مجید رضوانی از استان البرز موفق شدند یك دوره كسب مقام اولی و كسب امتیازات بالا در چهار دوره مقام سوم كل دوره را كسب نمایند، روندرو به رشدی از ایشان مشاهده می گردد و از جوانان خوش آتیه این رشته می باشند .

جناب آقای احمد رضا مداح از استان فارس ایشان در دوره سوم موفق به كسب مقام نایب قهرمانی شدند و در چهار دوره دیگر با كسب امتیازات بالا مزد زحمات خود را كسب نموده و به مقام چهارم كل دوره نایل شدند از دوستان زحمت كش رشته دارت می باشد بازی های رو به رشدی از این ایشان به وضوح مشاهده می گرددضمناً نفرات استان فارس دارای پتانسیل بالایی می باشد و بازیكنان خوبی دران وجود دارد، شایان ذكر است دو سایت بسیار وزین نیز ایجاد نمودند كه دوستان می توانند با مطالعه آن ازاخرین اخبار دارت مطلع گردند برای ایشان ارزوی موفقیت های روز افزون ازخداوند متعال خواهانم.

جناب اقای سید مصطفی ابراهیمی از خراسان رضوی با كسب نایب قهرمانی در دوره دوم و كسب امتیازات بالا در سه دوره وبا غیبت در  دوره اخر در مجموع  به مقام پنجم نایل شدند، چنانچه در دوره آخر حضور می یافتند رقابت تنگاتنگی با جناب اقای احمد رضا مداح می توانستند داشته باشند ،  دارای پرتابهای بسیار زیبا و دقیقی می باشند چنانچه منظم در مسابقات شركت نمایند نویسنده رده های بالای كلیه جداول را برای ایشان پیش بینی می نماید استان خراسان رضوی نیز استعداد های فراوانی در رشته دارت را دارا می باشد.

جناب اقای علیرضا مجد آبادی فراهانی از استان البرز در چهار دوره اول امتیاز ات بالایی را از آن خود نمودند و در مرحله پنجم موفق شدند از گروه خود صعود نموده و نهایتاً در كل پنج  دوره به مقام ششم نایل شوند نویسنده سعادت نداشته  پرتابهای ایشان از نزدیك مشاهده نماید.

جناب اقایان مجید زورمند و مجید زنگنه هر دو بزرگوار از استان تهران با كسب امتیازات نسبتاً بالا به ترتیب مقام هفتم و هشتم را از ان خود نمودنند هر دو این عزیزان در بازیهای دوستانه كه در ورزشگاه شهید كشوری برگزار می شود دارای چندین مقام اولی الی چهارمی می باشد كه بازیهای رو به رشدی از هر دو عزیز دیده می شود بخصوص پرتاب های جناب اقای مجید زنگنه بسیار زیبا و دقیق می باشد و نویسنده از پرتاب های ایشان بیشتر لذت می برد و اكثراً تیرهای ایشان چنان نزدیك به هم می نشیند كه صدای ساییدن شدن تیرها شنیده می شود برای هر دوی ایشان رتبه های بالاتر جدول را نویسنده پیش بینی می نماید.

جناب اقای سید مسعود موسوی از استان گلستان بازیكنان زحمت كش و با اخلاق كه با كسب امتیازات نسبتاً بالا در كل دوره به مقام نهم نایل شدند در گذشته كه استان گلستان میزبان بازیها می شد بسیار پر تلاش و با حوصله سعی در برگزاری بهتر مسابقات را می نمود و مهمان نوازی را بخوبی انجام میدادند و حتی گاهی در مسابقات قربانی این تلاشها می شد و از كسب نتیجه مورد قبول با حریف رو در رو باز می ماندبرای ایشان ارزوی موفقیتهای روز افزون ازدر گاه خداوند متعال خواهانم.

جناب اقای دانیال مكارمی از استان اصفهان ایشان نیز با كسب امتیازات نسبتاً بالا از پنج دوره به مقام دهم رضایت دادند بهترین نتیجه ای كه تا كنون احراز نمودند نفر اولی رنكینگ كشوری بود كه در استان فارس برگزار گردید، ایشان در مسابقات رنكینگ كشوری به صورت مرتب شركت نمی نمایند بازیهای رو به رشدی از ایشان مشاهده می گردد ، استان اصفهان نیز دارای پتانسیل بالای در رشته دارت را دارا می باشد.

جناب اقای احمد واثق از استان گلستان  در چهار دوره اول امتیاز نسبتاً بالایی را دركیسه خود اندوختند و در مرحله پنجم نیز غیبت داشتند  از زحمت كشان رشته دارت  استان گلستان می باشندمقام یازدهم را از كل پنج دوره احراز نمودنند میزبانی دراستان  گلستان را سالهای قبل به  خوبی انجام دادند سالن بسیار بزرگ ودر شان بازیكنان دارت را جهت برگزاری انتخاب نموده بودند و بنظر نویسنده موفق به برگزاری خیلی خوب  مسابقات رنكینگ كشوری شدند و یكی از بهترین برگزاری های مسابقات رنكینگ كشوری در استان گلستان انجام گردید همچنین این استان افراد مستعد فراوان در این رشته را دارا می باشد.

جناب آقای محمد رضا احمدی از استان زنجان در هر پنج دوره شركت نمودنند دارای فراز و نشیب در كسب نتیجه می باشند و در رتبه دوازدهم جدول لیگ زیر گروه جا خوش نمودنند و بخت و اقبال ورود به لیگ یك را از ان خود نمودنند دارای پرتاب های خوبی می باشند امكان ورود ایشان به نفرات برتر در لیگ یك  درفصل جاری می باشد در ضمن استان زنجان نیز دارای بازیكنان خوب در این رشته می باشد.

در انتها عرض می شود  ممكن است نفر یا نفراتی كه در لیگهای بالاتر حضور دارند ازپیكارها انصراف دهند در این صورت امكان دعوت از افراد جایگزین لیگ پایین تر می باشد.

 

همیشه دوران شاد و سربلند و سلامت باشید

اولین قهرمانی دختران ایران در جام‌جهانی دارت شنبه 15 مهر 1396
انتصاب مسئول جدید کمیته دارت استان تهران دوشنبه 11 بهمن 1395
ملی پوشان انگیزه بالایی دارند دوشنبه 11 بهمن 1395
استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016) چهارشنبه 14 مهر 1395
چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی دارت از نگاه دوربین سه شنبه 16 شهریور 1395
رضایت سرمربی تیم ملی دارت از اردوی انتخابی - تدارکاتی شیراز دوشنبه 21 تیر 1395
مرحله دوم لیگ برتر و مسابقات رنکینگ کشوری سال 95 - آقایان شنبه 5 تیر 1395
تقدیر و تجلیل از مدال آوران دارت با حضور رییس انجمن دارت کشور یکشنبه 30 خرداد 1395
تشكر از جناب اقای مهدی شایسته چهارشنبه 26 خرداد 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اردوی انتخابی تیم ملی در بخش آقایان از نگاه دوربین شنبه 25 اردیبهشت 1395
اولین دوره اردوی انتخابی تیم ملی دارت آقایان در سال 95 سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول دارت مردان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
گزارشی از بازدید محمد علیپور از اردوی تیم ملی دارت بانوان / علیپور: پتانسیل خوبی در دارت وجود دارد/ حمید آذرپور : فضای دوستی در انجمن حاکم شده است دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
سونیا جرجانی : دارت در حال تحول است / ملی پوشان دارت انگیزه بالایی دارند دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic